Paslaugos

Paslaugos

Pavojingų medžių pjovimas

 

     Sukaupę didelę patirtį ir naudodami pažangią įrangą, galime išpjauti bet kokio sudėtingumo medį. Medžius pjauname taip vadinamu "alpinistiniu metodu". Esant poreikiui visas nupjautas medžio dalis galime nuleisti virvėmis ant žemės.  Tokiu būdu nepadaroma žala aplinkai.

Mūsų darbų video galite pamatyti Youtube.com ir Facebook.com

 

Medžių genėjimas, formavimas

 

     Esame sertifikuotų arboristų komanda, kuri gali patarti medžių savininkam kaip reikia tinkamai išgenėti konkretų medį, kad būtų pasiekti savininkų keliami tikslai. Atliekant genėjimą labai svarbu kreipti dėmesį į medžio poreikius, jo tolimesnę augimo aplinką, sveikatą. Kokybiškai išgenėti medį galima tik įlipus į jį. Medžių priežiūros specialistai kopdami į genimą medį jokiu būdų nenaudoja nagių (nagės - spec. batai su spygliais naudojami lipimui į pjaunamus medžius), su kuriomis žievėje (brazde) padaromos itin gilios žaizdos. Mes į medžius kopiame naudodami virves.

 

Medžių lajos parišimai

 

    Siekdami kad greta augantis medis suteiktų saugų pavėsį, galime pasiūlyti iki minimumo sumažinti medžio lūžimo riziką įtakotą stipraus vėjo. Išsišakoję kamienai ar pavienės stambios šakos parišamos specialiais lynais (statinis arba dinaminis parišimas parenkamas pagal konkretų atvejį). Kartu su parišimais rekomenduojama atlikti ir bendrą medžio lajos redukciją su retinimu. Tokiu būdu sumažinama stipraus vejo įtaka medžio stabilumui.

 

Vėtros aplaužytų medžių tvarkymas

 

Tvarkome vėtros aplaužytus medžius. Išimame nulaužtas ir įstrigusias ar įsivėlusias šakas. Sutvarkome lūžio vietą, performuojame lają siekdami išlaikyti medžio simetriją.

 

Konsultacijos medžių išsaugojimo klausimais

 

     Dažnai tenka susidurti su naujakuriais, kurie susiduria su brandžių medžių nykimu, kuris pastebimas tik po poros metų po neigiamo poveikio medžio šaknims. Skaudu matyti, kai naujieji šeiminkai susigundę medžių teikiamu pavėsiu, priversti priimti sprendimą medžius išpjauti. Atidžiau pasidomėjus, paaiškėja kad daugeliu atvejų medžių nykimą sąlygoje statybų metu pažeistos šaknys (perkastos - tiesiant komunikacijas; užpiltos ar nukastos formuojant-keičiant sklypo reljefą, įrengiant pomedyje vandeniui nelaidžią dangą  ir kt.). 

 

Gelbėjimo ir kiti darbai

 

     Naudamiesi profesionalia lipimo į medžius įranga dažnai sulaukiame pagalbos skambučių iškeliant iš medžių kačiukus, nepilotuojamus orlaivius ar kt. Taip pat teikiame ir aukštalipių paslaugas.

išlūžusio medžio tvarkymas saugus pjovimas dalimis bebriukai
pavojingų medžių pjovimas dalimis vilniuje alpinistai bebriukai
išverstas medis vilniuje bebriukai
išversto medžio saugus nuleidimas vilniuje bebriukai
medžio pjovimas dalimis prie namų vilniuje bebriukai arboristai
medžio lajos parišimai bandažas gefa bebriukai arboristai vilniuje
aukštalipių įranga medžių tempimui
žemės purenimas oro kastuvu arboristai bebriukai
medžio genėjimas lajos formavimas bebriukai
nudžiūvusio medžio pjovimas kapinėse arboristai bebriukai